ePicentrum

Nasze fundacyjne ePicentrum to małe centrum edukacyjnego wszechświata oraz doskonała alternatywa dla nudnych kursów i korepetycji. 

Prowadzimy, w różnej formie, zajęcia z przedmiotów ścisłych, nauk humanistycznych i społecznych oraz języków obcych. Wszystko, co robimy, robimy z pasją. Nasi słuchacze doświadczają tego, że nauka może być czystą przyjemnością; że zewsząd otacza nas chemia, matematyka i fizyka; że można się nimi świetnie bawić i za ich pomocą odkrywać świat. Jesteśmy w stałym kontakcie ze słuchaczami i (w przypadku dzieci) ich rodzicami. Udzielamy też wskazówek, co robić, aby zmienić nudne zadane w szkole ćwiczenia w dobrą zabawę.

Wasze dziecko zostało już zniechęcone do przedmiotów ścisłych? A może zdiagnozowano u niego dysleksję lub dyskalkulię? Karolina się w tym specjalizuje. 🙂

Organizujemy kursy przygotowawcze do matury i egzaminu ósmoklasisty, kursy językowe, prowadzimy korepetycje grupowe i indywidualne oraz szkolenia i warsztaty dla dzieci i dorosłych. Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową ePicentrum.