Centrum Edukacyjne Pi

Centrum Edukacyjne Pi to alternatywa dla nudnych kursów i korepetycji – to zajęcia grupowe z przedmiotów ścisłych, prowadzone przez ludzi z pasją. Nasi słuchacze doświadczają tego, że nauka może być czystą przyjemnością; że zewsząd otacza nas chemia, matematyka i fizyka; że można się nimi świetnie bawić i za ich pomocą odkrywać świat. Jesteśmy w stałym kontakcie ze słuchaczami i ich rodzicami, udzielamy też wskazówek, co robić z dzieckiem, aby zmienić nudne zadane w szkole ćwiczenia w dobrą zabawę.Wasze dziecko zostało już zniechęcone do przedmiotów ścisłych? A może zdiagnozowano u niego dysleksję lub dyskalkulię? Karolina się w tym specjalizuje. 🙂 Planujemy też kursy przygotowawcze do matury i nie tylko (zakładka Nasze kursy). Cała aktualna oferta Centrum Pi znajduje się również TU!!!

Serdecznie zapraszamy. 🙂

Karolina Skrzypek

Karolina Skrzypek

​Jestem z wykształcenia chemiczką i pedagożką. Mój obszar zainteresowań obejmuje pracę z uczniami mającymi swoiste trudności w nauce. W związku z tym uczestniczę w warsztatach i szkoleniach poszerzających wiedzę i umiejętności („Uczeń z trudnościami arytmetycznymi”, „Terapia pedagogiczna w zakresie matematyki”, „Dziecięca Matematyka prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej”). Posiadam Certyfikat Terapeuty Dysleksji, uczestniczyłam w pierwszej w Polsce konferencji „Dyskalkulia – diagnoza, terapia i wsparcie edukacyjne”. Na co dzień pracuję w szkole oraz udzielam korepetycji z przedmiotów ścisłych. W swojej pracy wykorzystuję alternatywne dla szkolnych metody nauczania (gry planszowe, elementy terapii pedagogicznej, praktyczne eksperymenty, projekty edukacyjne). Pracę z dziećmi i młodzieżą uważam za absolutnie fantastyczną.

Wiktoria Iwanowska

Ukończyłam Pedagogikę ze specjalnością poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem pedagogiem szkolnym, mam również doświadczenie w pracy z dziećmi, które ze względu na dysfunkcje potrzebują zajęć z zakresu terapii pedagogicznej. Posiadam uprawnienia z obszaru Terapii Ręki, ukończyłam kurs „Dziecięcej matematyki” metodą Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej i wiele innych. Jestem w trakcie studiów z zakresu Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. Interesuję się problemami w uczeniu się i wychowaniem. Dążę do zdobywania wiedzy w obszarze innowacyjnych metod pracy z dziećmi, w których łączy się naukę z zabawą. Uważam, że praca z dziećmi to nieustanna przygoda, nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, kiedy uważnie za nimi podążasz i poświecisz im wystarczającą ilość czasu!