KOREPETYCJE I INNE KURSY

pexels-photo-220421

Korepetycje indywidualne i grupowe - chemia i matematyka

Pomoc w nauce chemii i matematyki na indywidualnych i grupowych spotkaniach z korepetytorem to nie tylko bieżące przygotowanie do sprawdzianów, kartkówek i egzaminów. Zachęcamy zarówno uczniów szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych do interesowania się tematami obejmującymi te przedmioty w zupełnie nieszkolny sposób.

Literatura popularnonaukowa, naukowe kanały na YouTube, przeprowadzanie własnych doświadczeń, gry, wymiana spostrzeżeń, zadawanie mnóstwa pytań (także tych, na które nikt nie zna odpowiedzi) to według nas klucz do myślenia nad chemią i matematyką.

Oferujemy nieszablonowe metody nauczania, skupiamy się na mocnych stronach  – to najlepsze, co możemy zrobić dla Was i Waszych dzieci.

Pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicami naszych uczniów. Informujemy ich o postępach ich pociech, a także o tych obszarach naszej wspólnej pracy, które wymagają jeszcze treningu.

Wiemy, że problemy natury dyslektycznej stanowią barierę w nauce matematyki i chemii. Indywidualne podejście do każdego ucznia borykającego się ze specyficznymi problemami w nauce jest oparte na wiedzy z prac prof. Marty Bogdanowicz, prof. Urszuli Oszwy i innych badaczy tego tematu.

Serdecznie zapraszamy:

  • uczniów szkół podstawowych
  • uczniów szkół ponadpodstawowych
  • maturzystów

do zapisów do grup: wtorek, g. 17.00 i czwartek g. 17.00

Zapisy przyjmujemy do 20 września

Pierwsze spotkanie grupy wtorkowej 1.10.2019

Pierwsze spotkanie grupy czwartkowej 3.10.2019

Prowadząca: Karolina Skrzypek

Cennik:             60 zł/60 min. – praca indywidualna             50 zł/60 min. – praca grupowa